AUDI 100

Ugyan még csak másfél éve használom, de nagyon meg vagyok vele elégedve. Második tulajdonosa vagyok és az előzö gazdájától szinte szalonállapotban került hozzám. Ez nem megszokott dolog itthon, sajnos nem ez az általános. Mielőtt vettem, akkor cseréltek rajta akkut, olajat, szíjakat, gyertyákat, kipufogó rendszert és lengéscsillapítókat, így tehát a 230.000.- Ft-os vételárért szinte ingyen volt az autó. Azóta szinte semmit nem költöttem rá, kivéve most vizsga előtt 24.000.- Ft-ot két lengőkarra. Az 5 henger és a 137 lóerő elég jól viszi, az automata váltó nagyon szépen dolgozik még mindig. Egyedül a fogyasztása sok egy kicsit, de valamit valamiért. Ja, és ilyen kényelmes első ülései a családomban lévő új autóknak sincsenek. :)

Születési éve: 1972

Lakóhely:

Meghibásodás leírása: Ugyan a rendszer nem ajánlott fel automata váltós modellt, az enyém azért mégis az.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: karosszéria Garancia már lejártNincs kiemelt meghibásodás. Leírás: Ajtókilincsek törése, ami darabonként csak 2.500 Ft. volt.