Autósvilág hírei2026. 06. 24.

Hiába törölte el a kormány, mégis felárat szednek az autósoktól a szolgáltatók!

Bár a telefonnal indított parkolásoknál valóban megszűnt a kényelmi díj, most új eszközökkel kezdtek el pénzt szedni az autósoktól a szolgáltatók.

Betűméret18 px
⏱️ kb. 2 perc olvasás
Ahogyan arról márciusban korábban mi is beszámoltunk, idén végre megszűnt a mobilos parkolásoknál igazságtalanul szedett kényelmi díj, így elméletben azóta ugyanannyiba kerül a várakozás, mintha érmealapú befizetés történne. A szolgáltatók eleinte ténylegesen kivezették a plusz költséget – erről a legtöbb helyen külön tájékoztatást is közzétettek – viszont most úgy tűnik, a rendszert megkerülve kezdtek el további összegeket felszámolni egyes szolgáltatók – szúrta ki a Pénzcentrum. A portál szerint a Simple alkalmazásban június 24-től kétféle csomaggal lehet parkolást indítani. Az új rendszert mi is megtaláltuk: már a zóna kiválasztása előtt arra kér a felület, válasszon a felhasználó az „alap és a „Pro csomag közül. Előbbi továbbra is ingyenes, de a zónakódot manuálisan kell megadni. A rendszer egyébként tudja a GPS alapú zónakeresést, viszont ez a funkció átkerült a „Pro csomagba, pedig ez eddig ingyenes volt. Továbbá az úgynevezett „widget megoldás is fizetős lett, amely segítségével eddig lezárt képernyőn keresztül is követni lehetett mennyi ideje tart a parkolás, sőt, a rendszer a jegy lejárta előtt 15, illetve 5 perccel is emlékeztetőt küldött értesítés formájában. Mostantól ez is csak akkor jár, ha a felhasználó kifizeti a 69 forintos szolgáltatási díjat. A Pénzcentrum gyűjtése szerint a Telekom is hasonló módszerhez folyamodott. Június elsejétől ugyanis csak a „Parkolás – Extra Szolgáltatások csomag részeként lehet várakozást indítani – esetenként 99 forintért. Ezért cserébe a szolgáltató az ígéretek szerint 0-24-es telefonos asszisztenciát és 20 kilométeren belüli autómentést biztosít – írja a portál. Az aggasztó tendencia már csak azért is fontos, mert júliustól költségcsökkentés címszóval az összes automatát leszerelik, így gyakorlatilag az SMS-ben vagy applikációban történő díjfizetés lesz az egyetlen alternatíva. Aki mindenáron ragaszkodik a készpénzhez, annak a kerületi ügyfélszolgálatokon lesz lehetősége 3 órányi parkolás díját egyben rendezni – függetlenül a várakozás időtartamától.
G

Itt állíthatod be, hogy az Autónavigátor cikkeit az elsők között lásd a Google keresőjében.

Ajánlott cikkek