Autósvilág hírei2026. 06. 23.

Így égett ki egy autó motortere az M0-s melletti benzinkút kellős közepén!

Vérfagyasztó jelenetek játszódtak le az M0-s melletti töltőállomáson, ahová egy sofőr már eleve lángoló autóval gurult be, ám a gépkocsi rövidesen ki is gyulladt. Videón mutatjuk, mi lett az eset vége!

Betűméret18 px
⏱️ kb. 1 perc olvasás
Az eset még június 19-én délután történt az M0-s autóút melletti benzinkúton, Szigetszentmiklós közelében, azonban a rendőrség csak most hozta nyilvánosságra a felvételeket. A hatóság tájékoztatása szerint a gépkocsi eredetileg füstölgő állapotban ért be a töltőállomásra, a videón viszont már csak az égő autó látható. A szituáció azért volt az átlagosnál is veszélyesebb, mivel a kútoszlopoktól csupán néhány méterre lángolt a gépjármű. Szerencsére a tűzoltók időben megfékezték a tüzet, így nem lett komolyabb tragédia az esetből, de a kiszolgálóegység ablakai betörtek, illetve az épület előtt elhelyezett termékekben is keletkezett kár. Az ügyben a rendőrség szabálysértési eljárást indított.
G

Itt állíthatod be, hogy az Autónavigátor cikkeit az elsők között lásd a Google keresőjében.

Ajánlott cikkek