Autósvilág hírei2014. 02. 14.
Erősen hisznek Schumacher felépülésében
Már másfél hónapja, hogy Michael Schumacher súlyos síbalesetet szenvedett. A hétszeres F1-világbajnok továbbra is kómában van, a család megértést kér.
Betűméret18 px
⏱️ kb. 1 perc olvasás Schumacher december 29-én szenvedett síbalesetet. Kómában van, próbálják ébresztgetni, de nem igen reagál, állapotát tüdőgyulladás súlyosbítja
„Szilárdan hiszünk abban, hogy Michael felépül. Bízunk az orvosokban, az egész stábban. Nem a gyógyulás tempója számít, csak az, hogy ellenőrzött keretek közt, folyamatosan történjen – tolmácsolta a menedzser a Schumacher család álláspontját. Sabine Kehm – a magánszféra védelmében – semmi konkrétat nem árult el a hétszeres F1-világbajnok állapotáról, nem erősítette meg, nem is cáfolta a tüdőgyulladásról és az arról szóló sajtóértesüléseket, hogy a 45 éves ex-pilóta nem reagál az ébresztésre.
[BANNER type="1"]
A menedzser azt is elmondta, hogy a család köszöni a támogatást, a jókívánságokat, továbbá türelmet és megértést kér. Az ébredési folyamat sokáig eltarthat.
G
Itt állíthatod be, hogy az Autónavigátor cikkeit az elsők között lásd a Google keresőjében.













