Autósvilág hírei2022. 03. 25.
Megint 2020? Elhalaszthatnak egy autókiállítást a pandémia miatt
Egy kis nosztalgia: lehet, hogy később kell bepótolni a Pekingi Autókiállítást. 2020-ból is idézhetnénk egy ilyen hírt, de sajnos most történik ez – már megint.
Betűméret18 px
⏱️ kb. 2 perc olvasás Kínában ismét komoly gondokat okoz a koronavírus
A BMW i7-es is Pekingben mutatkozott volna be
Utoljára 2020 szeptemberében volt autókiállítás Pekingben, ez váltakozik a Sanghajival minden évben (utóbbi városban 2021 tavaszán volt). A koronavírus-járvány alakulásától függően persze az is lehet, hogy még nyáron sem tartják meg az eseményt, vagy az egészet online formában rendezik meg – 2020-ban több autógyártó is kreatívan kihasználta az internet adta lehetőségeket, egészen élethű és interaktív módon mutatták be újdonságaikat. Ettől függetlenül persze abban is lehet reménykedni, hogy más nagyobb autókiállítások zavartalanul lezajlanak, Európában például számos országban feloldották már a legtöbb korlátozást. Ha pedig mégsem így lesz, akkor még mindig figyelemmel követhetjük a gyártók egyénileg megszervezett bemutatóit is.
G
Itt állíthatod be, hogy az Autónavigátor cikkeit az elsők között lásd a Google keresőjében.







