Autósvilág hírei2026. 05. 11.

Tilosban versenyző biciklisekre csapott le a motoros rendőr, íme a videó!

„Egy, kettő, három, négy, öt darab bírság lesz ebből!” – Mondta a rendőr a tilos jelzés és az út menti kerékpárút ellenére az autók között biciklizőknek.

Betűméret18 px
⏱️ kb. 1 perc olvasás
A Veszprém Vármegyei rendőrség külön kiemelte a legújabb videójának leírásában, hogy a Balaton partján kerékpározókra is vonatkoznak szabályok. A főútvonalra behajtani tilos jelzés pedig nem dísznek került ki. Ezúttal egy balatonfüredi motoros rendőr hívta fel a sportolni vágyók figyelmét a szabályra, akik félreállás, együttműködés, illetve a kerékpárútra áttérés helyett menet közben álltak neki vitázni a rendőrökkel. Meg is lett az eredménye, bírsággal távoztak a kerékpárosok a helyszínről.
G

Itt állíthatod be, hogy az Autónavigátor cikkeit az elsők között lásd a Google keresőjében.

Ajánlott cikkek