Autósvilág hírei2021. 08. 17.
Aksikat loptak parkoló autókból Zuglóban, már el is fogták őket
Ez valami olyasmi divat lehet, mint katalizátort lopni, annyi különbséggel, hogy ezt jóval kevésbé éri meg. A két elkövető Zuglóban tevékenykedett, felfeszítették a parkoló autók motorháztetejét, majd kilopták az aksit, és továbbálltak.
Betűméret18 px
⏱️ kb. 1 perc olvasás Egy ilyen Swift aksija használtan, ismeretlen állapotban alig 10 ezer forintot ér. Ha két-három elem megsérül azért, hogy kiszedjék, a jogos tulaj pedig új akkut vesz a helyére, akkor akár 100 ezer forint felett is lehet az okozott kár (Fotó: Police.hu)
G
Itt állíthatod be, hogy az Autónavigátor cikkeit az elsők között lásd a Google keresőjében.



