Autósvilág hírei2026. 06. 26.

Ráduplázott a megengedett sebességre a Mercedesével, még a helyszínen megbüntették!

Nem csak pénzbírságot, előéleti pontokat is kapott az a sofőr, aki a legális duplájával közlekedett a héten Zalaegerszeg belterületén. Mutatjuk a pontos összeget!

Betűméret18 px
⏱️ kb. 1 perc olvasás
Mindössze egyetlen nap alatt 77 gyorshajtót mértek be a Zala Vármegyei Rendőr-főkapitányság munkatársai azonban akadt közülük egy, aki pontosan a megengedett duplájával, 100 km/órával haladt el a mérőműszer előtt, holott a legális 50 lett volna. A Teskándi úton elkövetett gyorshajtásért még a helyszínen felelnie kellett az elkövetőnek: a rendőrök 140 ezer forintos pénzbírságot szabtak ki és 6 előéleti pontot is bevéstek a jogosítványába. Vagyis ha még két alkalommal hasonló kihágáson kapják a sofőrt, azonnal ugrik a jogosítványa.
G

Itt állíthatod be, hogy az Autónavigátor cikkeit az elsők között lásd a Google keresőjében.

Ajánlott cikkek