Autósvilág hírei2025. 08. 07.

Need for Speed Tolna vármegyében? Ketten is 160 km/óra fölött száguldoztak a 61-esen!

Bő 20 másodperc leforgása alatt két extrém gyorshajtót is bemért a rendőrség Tolna vármegyében. Mutatjuk, mekkora bírságot kaptak!

Betűméret18 px
⏱️ kb. 1 perc olvasás
Pontosan nem tudni, a két gyorshajtó versenyzett-e, ismerték-e egymást, vagy csak egymástól függetlenül mindkét sofőr „elfeledkezett a KRESZ-ről. Mindenesetre a traffipax az egyik autót 183 km/órával fotózta le, míg 22 másodperccel később a másikat 162 km/órával. A rendőrség közleménye szerint a megengedett duplájával haladó járművezető 8 előéleti pont mellett 312 ezer forintos bírságot kapott, míg a másik sofőrnek 140 ezer forintot kell befizetnie és 6 ponttal közelebb került az eltiltáshoz.
G

Itt állíthatod be, hogy az Autónavigátor cikkeit az elsők között lásd a Google keresőjében.

Ajánlott cikkek