Autósvilág hírei2021. 09. 25.
Új, az eddiginél letisztultabb jelvényre vált a Volvo
Az autógyártók az új, elektromos korszakot a jelvények cseréjével igyekeznek hangsúlyozni, számos márka után a Volvo is az emblémával szimbolizálja a megújulást.
Betűméret18 px
⏱️ kb. 2 perc olvasás Nincs 3D hatás, sem króm, egyszerűbb irányba vitték a márkajelzést, ahogy azt számos más gyártónál is megfigyelhettük mostanában
Ilyen volt és ilyen lett, még letakart felirattal is felismerné az, aki 1930-ban vette át Volvója kulcsait
A szimbólum egyébként a vas alkímiai jele, ami Svédország fő exportcikke volt a 20. század elején, de a Mars bolygót is így jelölik a magas vas-oxid tartalom miatt.
Hátul mostanában nincs logó, helyette inkább kiírják a gyártó nevét
G
Itt állíthatod be, hogy az Autónavigátor cikkeit az elsők között lásd a Google keresőjében.





