Autósvilág hírei2025. 07. 02.

Megbüntette a rendőrség az őrhalmi sötét árnyat!

Óriás tempóval száguldozott egy BMW sofőrje a hétvégén Őrhalom belterületén, ám a rendőrök éppen ezt a szakaszt ellenőrizték, így óriási bírságot kapott. Mutatjuk, milyen értékű csekket küldenek neki!

Betűméret18 px
⏱️ kb. 1 perc olvasás

Június 28-án végeztek rutinszerű sebességellenőrzést a Balassagyarmati Rendőrkapitányság egyenruhásai Őrhalom belterületén a főúton. A gyér hétvégi forgalomban „egy sötét árny suhant el irtózatos tempóval a sebességmérő kamera előtt – írja a Police.hu. Mint a traffipax felvételeiről kiderült, a „mitikus lény egy BMW volt, amelynek sofőrje a legális 50 km/óra helyett 129 km/órával száguldott el a mérőműszer előtt. A hatóság a közleményében azt írja, a produkció 465 ezer forintba, és 8 előéleti pontba került a gépjárművezetőnek.

 
G

Itt állíthatod be, hogy az Autónavigátor cikkeit az elsők között lásd a Google keresőjében.

Ajánlott cikkek