Autósvilág hírei2022. 08. 10.
Az oroszok helyett a MOL fizet az ukránoknak, újra lesz kőolaj
Technikai okok miatt Oroszország képtelen volt kifizetni az Ukrajnán áthaladó vezeték tranzitdíját, a problémát a MOL hárította el.
Betűméret18 px
⏱️ kb. 1 perc olvasás Óriási problémát jelentett volna, ha huzamosabb ideig nem érkezik orosz kőolaj hazánkba, valószínűleg áremelést és további korlátozást kellett volna bevezetni
A helyzet még így sem fog normalizálódni, a korlátozások maradnak, ahogy a bizonyos kutakon fellépő üzemanyaghiány is
Napokon belül visszaáll a rend, már ami a vezetékes kőolajszállítást illeti
G
Itt állíthatod be, hogy az Autónavigátor cikkeit az elsők között lásd a Google keresőjében.





