Autósvilág hírei2023. 05. 03.

Felküldte a lépcsőn a Lada Nivát, nem az autónak lett baja!

Egy osztálytalálkozó után érezte magát törvényen felülinek egy Lada 4×4 tulajdonosa, aki felhajtott a szegedi Dóm márványlépcsőjén, hogy ott kérje táncra az alkalmi partnerét. A Ladának nem lett baja, ám a lépcső közel sem bírta ilyen jól: íme a videó!

Betűméret18 px
⏱️ kb. 1 perc olvasás
Lehet bőven rosszat mondani a Lada Nivára, avagy későbbi nevén 4×4-re, ám azt aligha érdemes ráfogni, hogy ne lenne strapabíró, vagy épp kiváló terepjáró. Ennek újabb ékes bizonyítéka az a rendőrség kezébe került videó is, amelyről kiderült a rejtély, hogy mégis milyen eszközzel sikerült megrongálni Szegeden a Fogadalmi Templom főbejárata előtt álló, hatalmas lépcsőt. A felvételen egyértelműen kivehető, hogy egy ötajtós Lada 4×4 hajt fel a Dóm kapuja elé, ehhez az utcaszinttől mérve 9 lépcsőfokot kellett megmásznia a terepjárónak. [BANNER type="1"]
G

Itt állíthatod be, hogy az Autónavigátor cikkeit az elsők között lásd a Google keresőjében.

Ajánlott cikkek