Autósvilág hírei2024. 11. 20.

Két Zsiguli motorból V8-at építeni? Az oroszok megcsinálták!

Vérrel s verejtékkel, de megszületett a két Lada motorból a V8 a Garage54 műhelyében, mutatjuk, mit alkottak az oroszok!

Betűméret18 px
⏱️ kb. 1 perc olvasás
Ha azt hitted, hogy már mindent láttál, amit ki lehet hozni a Zsiguli motorból, akkor gondold át újra! Az orosz műhelyben nulláról álltak neki a két sornégyes összeházasításának, hogy egy 90 fokos V8 erőforrást építsenek belőle. Kihívás akadt bőven, rengeteg alkatrészt egy az egyben házilag kellett legyártani, aztán a vezérléssel is akadtak problémák bőségesen. Ám a végére csak sikerült beindítani a háztáji V8-ast, a végeredmény pedig minden perc munkát megért. Ha kíváncsi vagy a részletekre, akkor a videót alább találod! [BANNER type="1"]
G

Itt állíthatod be, hogy az Autónavigátor cikkeit az elsők között lásd a Google keresőjében.

Ajánlott cikkek