Autósvilág hírei2020. 05. 14.
Koszos lett az autód reggelre? Nyugi, szinte mindenkié
Ma reggelre az ország nagy része napsütésre ébredhetett, de a szabad ég alatt álló autóra pillantva mégsem voltunk boldogak. A szaharai homok megint elérte az országot, még nem érdemes autót mosni.
Betűméret18 px
⏱️ kb. 1 perc olvasás Koszosak lettek az autók ma reggelre, megérkezett a szaharai homok
Az egészen apró homokszemcséket a légáramlatok hozzák évről-évre, még egy pár napig Magyarország felett kavarog
Így ahol csapadékra lehet számítani, ott a homokra is, így a mosással még érdemes várni pár napot.
A homok – önmagában – kárt nem tesz az autó fényezésében, de a mosásnál ügyeljünk arra, hogy bő vízzel öblítsük le, kefét pedig csak akkor használjunk, ha nagyon muszáj.Kárt nem tesz az autóban, de bosszantó, a mosással még nyugodtan várhatunk
G
Itt állíthatod be, hogy az Autónavigátor cikkeit az elsők között lásd a Google keresőjében.









