Autósvilág hírei2010. 09. 27.
Nagyon megbabrálták a motort az eddigi leggyorsabb KTM X-Bow számára
Egyelőre csak a prototípus van kész, de már az is elég vad ahhoz, hogy hírt adjon róla a KTM. Durvul az X-Bow.
Betűméret18 px
⏱️ kb. 1 perc olvasás Hatvan lóerővel erősebb az R
Már körbezavarták a Nürburgringen a prototípust
G
Itt állíthatod be, hogy az Autónavigátor cikkeit az elsők között lásd a Google keresőjében.





