Sztori2014. 05. 13.

Így aztán kevesen kapják le magukat

Szuperszelfi Nico Rosbergtől: az F1-sztár a Fangio-féle 1954-es versenyautót vezetve videózgatta magát.

Betűméret18 px
⏱️ kb. 1 perc olvasás

Nico Rosberg pillanatnyilag második az F1-pontversenyben. Nyert a szezonnyitó Ausztrál Nagydíjon, második lett Malajziában, Bahreinben, Kínában és legutóbb Spanyolországban is. Autója, a gyári Mercedes a mezőny legjobbika, minden bizonnyal egyedül csapattársától, Lewis Hamiltontól kell tartania – ha csak nem jön valami nagy fordulat, házon belül fognak dönteni az egyéni vb-cím sorsáról. Miközben a konstruktőrit tuti behúzzák a kenyéradójuknak – ez lesz, ez lenne a Mercedes első csapatvilágbajnoki trófeája.
[BANNER type="1"]
A 28 éves német pilótát – a popsztár Britney Spears után – szokás britnizni általában divatos öltözéke, piperkőcsége, illetve szép szőke hajjal keretezett lányos arca miatt. A kép- és videómegosztásban is jeleskedő versenyző nemrég például olyan fotót twittelt ki magáról, amin az látszik, hogy épp relaxmasszázst kap, mellette meg a csapat macskája, Rocky Balboa néz cukin… Az alábbi videó persze sokkal menőbb, szuperszelfi a javából.
G

Itt állíthatod be, hogy az Autónavigátor cikkeit az elsők között lásd a Google keresőjében.

Ajánlott cikkek