Sztori2011. 02. 25.
Ki nyer az ingyen üzemanyag kampányon?
A szakértők 400 forintos benzinárral riogatnak, nem csoda, hogy fénysebességgel terjednek a meghívások: nyerjünk üzemanyagot!
Betűméret18 px
⏱️ kb. 1 perc olvasás Én valahogy elmentem mellette, de tavaly év végén állítólag már volt egy ilyen kampány. 3.000 liter üzemanyagot lehetett nyerni, amelyből 1000 liter egy személyhez került, a maradék 2.000 litert pedig szétosztották a játékosok között (21-191 litert fejenként).
A benzinár egyre több biztosítékot ver ki
G
Itt állíthatod be, hogy az Autónavigátor cikkeit az elsők között lásd a Google keresőjében.
















