Sztori2024. 08. 11.

Rajongóként a GTI találkozón: megéri ezért átautózni Európán?

Magam is VW rajongó vagyok, ám Wolfsburgban, a Volkswagen hivatalos GTI találkozóján nem csak a saját szemszögemből mutatom be a rendezvényt: a saját autóikkal, önerőből idelátogató magyarokat is sikerült elcsípni egy-egy interjúra. Megéri a GTI Fan Fest?

Betűméret18 px
⏱️ kb. 1 perc olvasás
Az alábbi videó elkészítéséhez Wolfsburgba látogattam, ahol nem csak a GTI Fan Fest kiállított autóit jártam körbe, hanem az Autostadtot és – ami a legfontosabb – a parkolóban a rendezvény találkozó részét is felfedeztem, hogy utána járjak a gyártó által felkarolt GTI összejövetel igazi hangulatának, és hogy magyar Volkswagen-tulajokat is megkérdezve kiderítsem: megéri-e átautózni fél Európán a saját Volkswageneddel egy ilyen rendezvényért? Az igazi csavar azonban csak ez után következett: egy Magyarországról éidelátogató Golf I váratlan meghibásodását Vasárnap délben, a a Volkswagen alapítványi múzeumának parkolójában javították meg, ráadásul egyenesen a múzeumból származó cserealkatrésszel. Ha kíváncsiak vagytok az élményre, az interjúkra és a különleges szerelés kalandjaira, akkor mindenképp megéri végignéznetek az alábbi videónkat a rendezvényről. [BANNER type="1"]
G

Itt állíthatod be, hogy az Autónavigátor cikkeit az elsők között lásd a Google keresőjében.

Ajánlott cikkek