Sztori2010. 10. 08.
Eddig minden rendben
Kiss Pál Tamás jelenti Brands Hatchből, a Brit Formula Renault-bajnokság pénteki két szabadedzéséről.
Betűméret18 px
⏱️ kb. 1 perc olvasás A telemetriai adatokból kiderült, hogy a boxutcáig 0,3 másodperccel voltam gyorsabb a legjobb körömhöz képest, ami azt jelenti, hogy Williamsonnal nagyjából azonos időt tudtam volna futni.
Az autóval és a beállításokkal is elégedett vagyok, holnap csak egy jó kört kell összerakni az időmérőn, és akkor rendben lesz minden.
G
Itt állíthatod be, hogy az Autónavigátor cikkeit az elsők között lásd a Google keresőjében.








