AUDI A1

Remek lehetőség volt egy közel 9 milliós törpét szinte ingyen kipróbálni, hiányos komfortfelszereléssel (se tempomat, se navi, se Bluetooth...), agyvelőt rázó futóművel, döntően kemény műanyagokkal. Aki ezt megveszi, emeletes sznob. Több emeletes.

Születési éve: 1955

Meghibásodás leírása: Azzal kezdeném, hogy nem saját kocsim, csak bérautó, de a jelenség akkor is fennáll. Vidéki út előtt egyik pillanatról a másikra szétesett az ablaktörlő... Irány a szerviz. 3,5 órát ücsörögtünk idős édesanyámmal egy hiperszuper bemutatóteremben, egy pohár vízzel sem kínáltak meg, majd a végén közölték, hogy "összetákolták", és később kicserélik egy újra. Hja, ez engem nagyon boldogított. Erre megkérdeztem, hogy MOST jó lesz-e, mert ha a Mátrában este szétesik, és ott ragadok, hát leszedem a csillagokat, de a karikákat minimum. "De uram, ez egy Audi, ez nem romlik el!" - így ők sértődötten. "Most is egy beszállítói alkatrész ment tönkre." Kérdezem én, ez kit érdekel? Szétesett? Igen. Ennyit a nagy, istenített Audi minőségről és szolgáltatásról.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: elektromos rendszer Nincs kiemelt meghibásodás.