AUDI A6

Ami jó benne az az hogy keveset fogyaszt , kényelmes és jól néz ki és az árához képest sok extra van benne. Előforduló hibák:(ez mindeggyiknél előjön csak idő kérdése!!!!) légtömegmérő,EGR szelep, olajszivattyú lánc szakadása, turbó(200.000km körül), turbógeometria , kéttömegű lendkerék, motortartó bak, befecskendező (PD) elem, klímakompresszor,első futómű, elektronikus kézifékmotor és kapcsolója, hengerfej(még garanciában cserélve volt), olajhűtő,izzítógyertya, Én éves szinten 50-60.000km et használom az autót és a fent említett hiba 3 kivételével mind megtörtént. olajcsere a long life ból is 15.000 km en ként van. egyszer már maradtam vele az útszélén is amikor vasánap délután 6 kor megálltam egy parkolóban behúztam a rögzítőféket ami később már nem engedett ki. akkor az elektromos kábel hibásodott meg de később ujra előjött ez a hiba akkor minden magyarázat nélkül számítógépes hibakódtörlés után el is múlt. Egyébként jó autó olyan embereknek ajánlom akik kalandvágyók és szeretnek azzal a tudattal autóba ülni hogy nem biztos hogy hazaérnek egy hosszabb útról és nem lepődnek meg egy 80 vagy eseteneként egy 250.000 ft os javítási számla láttán sem .

Születési éve: 1986

Meghibásodás leírása: Lerobbanás oka: futómű / fék 2 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Nincs kiemelt meghibásodás.