HYUNDAI I30

Futott kilométer: 850 km

Viszonylag kényelmes, tágas a kategóriájához képest. Kellemes benne ülni, elég pontosan irányítható, de a futómű és a kormány kevés visszajelzést ad.(bár lehet, hogy még nem próbáltam eléggé ...) A motor induláskor, hidegen elég gyenge, viszonylag magas fordulatszám kell ahoz, hogy megiduljon. Melegen szintén elinduláskor nem ártana eg kicsit több nyomaték, de elviselhető, és ha lendületesen megyünk vele a gyorsulása is megfelelő. (persze nem annak aki versenyezni akar) Az összerakás minősége szerintem kategórájához képest is jó, semmi zörgés, élek rendesen futnak, kacsolók, kezelőszervek kényelmesen könnyen, mégsem túl lazán működtethetők és kézre van minden. Nekem a fedélzeti számítógép gombjával sincs problémám, ja és a műszerfal, rádió kijelzője is OK. Azért van negatívum is. A szélvédő és a metál festés is úgy tűnik sok figyelmet igényel, mert nagyon hamar karcolódik. Ez sajnos a műszerfalra is vonatkozik. Azért össszességében meg vagyok elégedve az autóval, mert egy jó kis autónak tűnik.

Születési éve: 1966

Meghibásodás leírása: Ennyi km.-nél durva lenne