SUBARU IMPREZA

Egy 207-es kis Peugeotból ültem vissza 2010-ben az exférjemmel még 2003-ban együtt vásárolt Sti-be.Imádtam.Murván a legizgalmasabb,kanyarban a legkomolyabb.Ha okosan használja az ember,ésszel való használatáért emeltszintű vezetői tudást és profizmust kap cserébe.A mérhetetlen biztonság-és szabadságérzet tetszett a legjobban benne.Egy Sti-be ülni talán amiatt lehet veszélyes,mert az érzelmi stabilitás az,ami a leghamarabb és legkönnyebben meginog.Nem bírtam fenntartani a kocsit,emiatt eladni kényszerültem.Még utólag sem lehet sem feledni,sem kiszeretni belőle.A hiányától még mindig szenvedek és nem szégyenlem,hogy rendszeresen bőgök mikor eszembe jut pár útszéli parkolóban töltött éjszakán a melegsége.Ha újra autót kellene váltanom,biztosan hasonló szárnyasra szavaznék.

Születési éve: 1973

Neme: no

Meghibásodás leírása: Hátulról az autómba csúszott egy kis furgon.Lerobbanás oka: hajtás / váltóLeírás: Majdnem elszakadt az ékszíj.Szerencsére a hibát időben észleltem.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Javítás összege: 80000 Ft. Leírás: Tuningolt az autó.Átvert egy "segítőkész",vontatással is foglalkozó cég szervizfőnöke.Másik autót kényszerültem vontatni a Subaruval.Elállítódott az elektronika és a váltó is meghibásodott.Köszönet az Emil Freyes csapatnak a szaktudásért és a javításokért.