LADA SAMARA

Imádtam, hogy mindig elsőbbségem volt, mert nem kíméltem a kocsit és dinamikusan vezettem. A drága autók tulajdonosai pedig féltették a verdájukat. Az én drágám még 18 évesen is húzott a lámpánál indulásnál. Igaz néha télen csak 2, vagy 3 hengerrel szenvedtem. Rimánkodni kellett, hogy télen beinduljon és nyáron is csak szivatóval ment. Ha felforrt a hűtővíz nyáron 100 fokban a dugóban még a fűtést is felnyomhattam maxra. na a fűtés az isteni, igazi Tajga-járó, soha nem fáztam benne. Kétoldali (néha letekerhető) légkondi volt benne, ha gyorsan mentem vele. Minden belefér. Konkrétan minden, toronyóra lánccal, elefántcsorda... és ami esetleg mégsem, azt elhúzom utánfutóval. Imádtam az én kis Fülesemet, kár, hogy eladtuk. Még a mai napig felcsillan a szemem, ha ugyanolyan fehér, 3 ajtós Lada Samarát látok valahol, mint amilyen az enyém volt.

Születési éve: 1987

Neme: no

Meghibásodás leírása: Lerobbanás oka: motor 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: Hidegindítóval azonnal bepöccent.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: futómű / fék Garancia már lejártJavítás összege: 6000 Ft. Leírás: Elkopott a szerkezet...

Visszatérő hiba leírása: Az elektromos rendszeren átfolyt az esővíztől kezdve minden. A szakí szívott vele párszor.