MAZDA 6

A belső tér hangulata és minősége. a 3 kerek levegőfúvó középen, amolyan olasz sportautós jelleg. Be is vallották a Mazda mérnökei, hogy kértek olasz designer segítséget a belső tér összerakásához, de a praktikuma (pl külön hely az indító kártyának, mivel kulcs nélküli indítás van benne) egyértelműen japános. Pont jó helyen van a középső kartámasz, én szeretem a váltón pihentetni a kezem, és a kartámasz pedig pont a könyökömet tartja. Állítható az ülésmagasság, és a deréktámasz, így amikor megvettük beállítottam az ülést, azóta nem nyúltam hozzá. Autómata fényérékelős lámpa iszonyat kényelmes, 1 szer ráraktam "auto" ra, azóta nem használtam. ugyan ez az a helyzet az esőérzékelős ablaktörlővel. a Bose hifi olyan ruggalmas, és aktívan szól a 6 hangszóróval + mélynyomóval, hogy hetente írom ki a zenéimet cd -re... Maga a motor iszonyat nyomatékos, 60 ról 5. ben simán elhúz, és ha városba érkezel vidékről, és véletlenül 6. ban felejted a váltót akkor csak akkor veszed észre, amikor megint kigyorsítanám 60 ról, h hopp 6. ban van, de soha nem fullad le. 1500- tól szabályzásig használható. Fennt még elférne 30-40 ló, ezért is lesz majd a késői jövőben lecserélve, de 100.000 km rel ezt az autót eladni hatalmas baklövés lenne. Kíváncsi vagyok, hogy mennyi ideig marad ilyen szép állapotban, de amíg így megy, és ilyen élmény, addig marad.

Születési éve: 1987

Meghibásodás leírása: