TOYOTA CAMRY vélemények

15 év
Átlag km
201.229 km
Adatlapok száma

Osztályzat (28 autós véleménye alapján)

Értékelés

• Legrégebbi vélemény legelöl
  • Leghosszabb leírás legelöl
  • Legrövidebb leírás legelöl
Camry 2.4 Hybrid (Automata)

(Évjárat: 2008, stílus: átlagos, )

Csend, dinamizmus, fogyasztás, autópályán 130-nál is kikapcsolta a motort az M7-esen Fehérvár felé, váltó és motorindulés szinte észrevehetetlen

Camry 2.0 16V GLi

(Évjárat: 1988, stílus: dinamikus, )

Az egyik legmegbízhatóbb autóm volt a Toyota Camry

Camry 2.4 Hybrid (Automata)

(Évjárat: 2008, stílus: dinamikus, )

Ár-érték arányban NINCS PÁRJA! Nagy súlyához képest rendkívül dinamikus. (8,1 sec/100 km/ó) Környezetvédelem szuper-(hibrid.) Menetzaja csak a gumihang. Felszereltsége a prémium BMW-kkel egyenértékű, vagy jobb./ A tartalékkulcsot a márkaszervíz nem tudta installálni.Pesti kis magánszervízben visz...

Camry 2.0 16V GLi (Automata)

(Évjárat: 1987, stílus: dinamikus, )

A hangja ahogy vált a váltó és ahogy megy.ettől nem hiszem hogy van jobb a sok új szar elmehet a pic.....ába.

Camry 2.0 TD XL

(Évjárat: 1987, stílus: higgadt, )

Legjobban tetszett: lágy futómű, kényelmes ülések, nagyon könnyű vezethetőség, meglepően kis fogyasztás utáltam:zörgések-fura hangok innen-onnan, bár ezt az autó 24 éves kora talán megmagyarázza

Camry 3.0 V6

(Évjárat: 1991, stílus: dinamikus, )

Ez az autó ha kell finoman megy, ha kell, olyan, mint egy állat. Nehéz vele visszafogottan közlekedni városban, azt imádja, h kimegyünk vele az autópályára és odalépünk! A fiamnak nem szívesen adom oda a kormányt!!

Camry 2.4 Hybrid (Automata)

(Évjárat: 2007, stílus: dinamikus, )

Az autóban természetesen legjobban a fokozatmentes váltó tettszik, a csendes üzem, s a 6,5 literes fogyasztás, mindez teljes eleganciával és kényelemmel párosulva.

Camry 3.0 V6 GX Leder (Automata)

(Évjárat: 2000, stílus: dinamikus, )

jó a hangja magas fordulaton, automata váltó tökéletes,fék szerintem sokkal jobb mint az új (2008-as) Camry-n. megbízható minden szempontból! a bőr ülések kicsit csúszúsak lettek, a bőr körmány 240.000 km után elkezdett kopni

Camry 2.4 Hybrid (Automata)

(Évjárat: 2008, stílus: dinamikus, )

Az autó a tesztelésnél nagyon szerelem első útra volt, bele sem gondoltam, hogy kontás szervizek vannak. Természetesen, mint amerikai modell a Toyota Hungary elzárkózott, sőt fenyegetett, ha a nyilvánossághoz fordulok, így eladtam.

Camry 2.4 Hybrid (Automata)

(Évjárat: 2008, stílus: higgadt, )

Nagyon kifinomult a hibrid technika. Szinte észrevétlenül váltogatja, hogy a benzinmotor, vagy a villanymotor hajtja az autót. A fogyasztás pedig magáért beszél egy 2360 köbcentis autó esetében. Ami nem tetszett az az autó méreteihez képest kicsi csomagtartó (300l), de hát az akkukat tenni kelle...

Kapcsolódó tartalom

Friss cikkek

A Forma-1 utolsó idei futamán dőlt el a világbajnoki cím sorsa

F1, Abu-Dzabi Nagydíj: Hamilton nyert, másodszorra világbajnok

11 órája – Autósvilág hírei

Abu-Dzabiban Lewis Hamilton győzött, nem csak a futamot, második világbajnoki címét is megnyerte a Mercedes brit pilótája.

Szedán született a Mazda2-ből

Még egy újabb Mazda, ha nem lett volna elég a héten

13 órája – Autósvilág hírei

Egy rendes autónak orra, közepe és fara van - vélik még mindig sokan, ezért a Mazda2-ből is bemutatkozott a négyajtós szedán - Thaiföldön.

Guangzhouban leleplezték Qoros 3 City SUV-t

Divatozás Kínából: íme, a Qoros 3 City SUV

16 órája – Autósvilág hírei

A kínai márkák közül talán a Qoros gyártja ma a legelfogadhatóbb autókat. 3-as modelljükből kihozták a megemelt crossover változatot.

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT10b3lvdGE=
dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT10b3lvdGE=

Friss tesztek

Nissan X-Trail dCi 130 All Mode 4x4 teszt

Lehet, hogy crossover-érett lettem? - Nissan X-Trail teszt

Vannak kedvenc autóink, de mindnél bele kell éljük magunkat a leendő vásárlóik bőrébe. Az X-Trail engem beszippantott a saját világába.

Nissan Pulsar 1.2 DIG-T teszt

Még a Golfot is lenyomja? Nissan Pulsar 1.2 DIG-T teszt

Visszatért a hagyományos kompakt modellek szegmensébe a Nissan, a Pulsar ráadásul az év egyik meglepetése, annyira jó.

Renault Twingo 1.0 SCe teszt

Csók a hatvanas évekből - Renault Twingo teszt Videó

Négy üléssel, négymillióért súlyos eset az új Twingo. Jó kocsi? Farmotoros, csinos, de ezzel az árral nagyon nem a "mi autónk".

Még több teszt

Ár: 410.000 Ft

Évjárat: 2001 / 8

Kivitel: ferdehátú

Üzemanyag: Benzin

VOLKSWAGEN SHARAN 1.9 TDI Carat Magyar! Friss Vizsga!

VOLKSWAGEN SHARAN 1.9...

Ár: 585.000 Ft