MAZDA XEDOS 6

A legjobban az tetszik benne,hogy sztem nagyon megbízható az autó, szép és a gyártási évhez képest elég jó felszereltsége van az autónak.Amit nagyon utálok benne az a kézifék! Mert,hogy 12 ezerért max 2 hónapig jó és tök min1 mennyi zsírt rak rá az ember vagy zacskót vagy mind1 valamit akkor is berohad a kézifék.Elaktromosan, motorikusan, kaszniilag,belsőtér: sztem 8.5 pont az autó. 10 es skálán.

Születési éve: 1978

Meghibásodás leírása: Balatonra mentem le a kocsival mikor befosott rajta a termosztát.De nem adtam fel a küzdelmet levitettetem magam az autóval ott voltam pár napig,és akkor nem jártam kocsival.Azért még a visszautat is megtettem rossz termosztáttal. Nagyon jól birta 80-90km/h sebességgel és felhozott és semmi baja nem volt az autónak.Azaz nem hagyott ott az autópályán :D Lerobbanás oka: elektromos rendszer 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: Beszart rajta a tankban lévő jeladó vagy micsoda,és így nem érzékelt valamit rendesen és rángatott az autó,de hazavitt így is. :D

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Garancia már lejártJavítás összege: 110000 Ft. Leírás: Kuplunk csere futóműben az összes gumi baszások :D Éljen a magyar utak :D