AUDI A4

Ami tetszett: A 6 hangszórós gyári HiFi, a kényelem, a pakolóhelyek, az alacsony fogyasztás, a hatalmas csomagtér, a rugalmas futómű, a gömbölyű forma, sok apró figyelmesség pl. Pótkerék takaró fedél a csomagtartó felső szélébe rögzíthető, 1személy kiveheti.

Születési éve: 1964

Meghibásodás leírása: 1.A központi zár belső reteszelője hibásodott meg feltehetően az ifjabb családtagok távnyitás előtti ill alatti kilincsrángatásának betudható 2. Igazi (állítólag típus) gyári hiba a légbeömlő szabályozó elektronika ez érzékenyen érintett. 3. Az bal első fék korrodált állandóan fogott, cserélve. 4. Kedves autós társak kisebb parkoló beli apró koccantásainak lejavítása és egy pick-up finoman belé tolatásának gyerek tenyérnyi horpasza kijavitása céljából.Leírás: Eddig ez a harmadik ebből a márkából, 83-as Audi szivar 100 2,0 TD 95LE? , nálam futott kb 47.000Km-t 13évesen adtam el 128000km-el 88-as gömbölyű 80 1,6TD 82LE (még mai napig futni) nálam futott 133.000km-t 14 évesen adtam el 155000km-el 2001 es Audi A4 1,9PD TDI 130LE, A fék szorulásakor melegedett de haza jutottam vele. ÉS egyikkel sem robbantam le úton soha!!!

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: elektromos rendszer Garancia már lejártJavítás összege: 53000 Ft. Leírás: A gyufásdoboznyi légbeömlő elektronika cseréje volt a legnagyobb összeg.

Visszatérő hiba leírása: Korrodált fék szorulása végül cserélve lett csak javítható.