SKODA FABIA

- megbízható, strapabíró, igazi igásló - gyakorlatilag nulla a presztízse de nem is ezért lett véve - munkaautó, de nyaralni is nyugodtan elvisz - a fogyasztása kicsit magasabb, mint amire számítottam - eleinte a váltó akadozott, de 30ezernél "bekopott", azóta jó - a fényezése eléggé sérülékeny és nem szereti a gépi mosót pedig ez feláras metálfényezésű - klíma nélkül tilos venni, mert az első ablak nyáron üvegházként, télen tejüvegként (pára) viselkedik - nem sok bele ez a 104 lóerő (főtengelyen mérve), de a mindennapi közlekedésre teljesen megfelel - autópályán a 140-150 utazót minden gond nélkül tudja - a futóműve iszonyú stabil, kicsit rázós, a hibái inkább a magyar utak miatt vannak - a belseje még mindig teljesen újnak hat, mivel kéthetente teljesen kitakarítom - alkatrészárakról nem tudok mit mondani (szerencsére) a kötelező szervizei sem drágák, a garanciáig (3 év) márkaszervizbe hordtam, azóta magán szerelőhöz, 10W40-es castrol félszintetikus olajat kap, és két olajcserénként a szűrőket is cseréltetem olajcsere periódusa a gyári rizsával ellentétben 9-10ezer km., olajat egy cseppet sem eszik, értékvesztése nem halálos, most éri az értékének kb. a 40%-át a hátsó lábtér 180+ cm-es sofőr mögött eléggé szűkös, de 4 emberrel még tűrhető összességében maximálisan meg vagyko vele elégedve, amire vettem arra tökéletes, és nem csalódtam, azt kaptam a pénzemért amit vártam a lecserélését még fontolgatom, lassacskán nagyobb autóra lesz szükség

Születési éve: 1985

Meghibásodás leírása: 1. bal tükröt letörték parkolóban 2. egy kavics berepesztette a szélvédőt

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 36000 Ft.

Visszatérő hiba leírása: az utángyártott (olcsóbb) lambdaszonda 1200 km után megadta magát, a gyári azóta is bírja