BMW 5-ÖS SOROZAT

Vegyes fogyasztás: liter

IMÁDOM:).Egy audi a6 4,2 q volt előtte.De ég és föld.Kevesebb hiba,és nagyobb vezetési élmény .Télleg van benne egy érzés ,meg fog bizseregsz és azt érzed ez kell nekem, nekem találták ki.Na 3 hét ig én is ezt éreztem amikor az a6 bol egy 545 ibe ültem,utána vissza a6 amit addig imádtam onnantol már nem volt jó kocsi a BMW be vágyakoztam az audibol.Februárba eladtam az audit és akkor vettem németből ujjonan. 550i mpakett(m-es kerekeket leszedtem róla kirázta a vesém ,így már jó)induvidual(fehér bőr belső,smg váltó,fekete lakk fabetét).Elég fullos hedup,night vision,komfort ülések,üllés szellőztetés elől hátul(fütés is),nagyzene stb....De nagyon jó kocsi azóta vettem mellé egy e36 m3 at is játcósnak,de még mindig ezzel is elfog néha a hév ,hogy keresztbe vágjam:) olyankor jöna perverz vigyor a fejemen:).Én megtaláltam a z igazi nekem való autó márkát ez a BMW.Az audi sem rosz autó ,de aki a vezetés élményét haszolja annak a BMW kell.Jah és nem nagyon van ellenfél(de azaz audi va lse volt )+gyönyörű hangja van a v8 nak.Meg jelenésbe kb ot van mint az audi bár mondju kaz nem volt ennyire kirívó zöld votl bézs bőrrel.Ebben azért sokan nem tartanak tisztességes embernek kívűl mindene fekete (shadow line kivitel+fekete felnik és ablakok is nagyon sötétek) belül fehér bőr és látom az embereken amikor nyitom az ajtót a tágra nyítl szemeket a csodálkozást,utána a váygakozást ,majd az irigységet ,majd az utálatot :S

Születési éve: 1980

Vegyes fogyasztás: