FIAT STILO

Szép igényes kialakítás, kívül belül jól össze van rakva, egyedül a hűthető extra "kesztyűtartó" zörög néha halkan. Élvezetes vezetni, mivel pörgetni kell/lehet, gyárilag 5500-nál van a maximális nyomaték. Itt vált a szelepvezérlés és egyes, kettes fokozatban érezhető, hogy még plusszba meghúzza az autót. Jól fekszi az utat, de hirtelen kormánymozdulatoknál kanyarokban hajlamos ringatózni (nekem egy I-es ford focus combim van mellette ahhoz viszonyítva kellemtelen érzés a kanyarban azonos sebesség esetén az oldal irányú hintázás). Nem racing edition. Az "A" oszlop nagy teret takar a látómezőből. Összesítve az autó olasz igényesség, jó vele megjelenni, mert tetszetős. Lányosan finom (hölgyeknek ajánlom, nagyon finom váltó és pedálok, plussz a fiatokból ismert CITY mód a kormánynál, gyakorlatilag álló helyzetben a tenyeremmel tudom forgatni a kormányt). Jól gyorsul, de nem állnék le versenyezni vele, mivel gyorsan pakolt sebességek esetén hajlamos kicsit akadni a váltó. Nem megy be egyből ha nagy vehemenciával rakja az ember.

Születési éve: 1981

Meghibásodás leírása: Egyenlőre minden rendben van vele... De égőt elől ne akarjatok benne cserélni, ez nem olyan, hogy az út szélén kicseréled. Vagy ha ki is akkor szívsz vele.