SUZUKI SX4

Futómű,fék,kormányzás Kiválló!!Nem megy,sokat fogyaszt(kérem hadjuk a 5-6- literes fogyasztásokat)Minőség gagyi.

Születési éve: 1978

Utastér: szuk

Hogy megy? lusta

Meghibásodás leírása: Én örököltem az autó úgyhogy tuti a KM!!Bemutató autó volt igy elég gazdag a felszereltsége( 6légzsák ülés fütés stb.)Az összeszerelés GAGYI,Az "A" oszloptól semmit nemlátni előb vagy utób baleset lesz a vége az tuti.A motor egy nagy 0. Nyomom de nem megy már a rakátát kapcsolom de még mindíd csak 30 nál jár az óra.Előzésnél halál félelmem van,hogy vajon sikerül-e?Az oldal légzsákok a ki-be szállástól kezdenek kiesni az ülésből.Én 185 magasvagyok de egy 50km-s út után úgy szállok ki az autóból mint egy reumás csiga.Gázpedál magas ülés beálíthatatlan.Biztos valami hobitoknak tervezték.Idegesít,hogy nem nyitódik egyszerre az összes ajtó 100x meg kellnyomni azt a hülye kulcsot.Kormányzás 1st class,futómü,fék szintén.4 év alatt 1mm eltérés volt a futóműben pedig milyen utak(?) vannak. Eddig csak egy izzó égett ki azon túl csak a kötelezők.Kár hogy félig FIAT!!!

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: elektromos rendszer Javítás összege: 25000 Ft.