PEUGEOT 206

Tetszett a belső tere és kényelme. Utálom, hogy sokat kell javítattni.

Születési éve: 1970

Meghibásodás leírása: Egy hibát követtem el. Még újonnan belejöttek hátulról, és a kipuffogó sérült. A márkaszervízbe vittem (Peugeot Sárkány azt hiszem Szállás u.), gondoltam ott jó kezekben lesz... Nem kellett volna. Később vettem észre, hogy az emelő eltünt a kocsiból. Sajnos tényleg csak akkor vettem észre amikor szükségem lett volna az emelőre. Másrészt annyira rosszul csinálták meg az autót, hogy a kipuffogó kirohadt a katalizátorból, mert a kipuffogó cső cseréje címen a rozsdamentes kipuffogó cső helyett ami a gyári valami horganyzott szart tettek be. De azt nem tudták rögzíteni a gyári katalizátorhoz, ezért odagányolták hegesztővel. Azt ugye nem tudták az idióták, hogy a rozsdamentest nem lehet csak úgy hegeszteni, ezért a bilincshez gányolták. Persze egy ideig semmit sem vettem észre, de egyszer kilyukadt a kipuffogó. Akkor bementem egy ismerős szervizébe és benéztünk a kocsi alá. Én akkor láttam, hogy mit műveltek a szakszervizben. Mindezt 140eFt-ért. Sajnos a két szerviz közt valamivel több mint egy év telt el. Senkinek sem javaslom a Peugeot Sárkányt! A kocsi hibái: Gyujtáselosztó rendre cserélendő. Soktízezer. Szervocső könnyen előregszik (most cseréltettem) 50eFt Sokat javíttattam a Peugeot Sárkányban összegányolt kipuffogót is. És miattuk kellett katalizátort is cseréltetnem. Fagydugó rendszeresen elszállt. Sajnos ez vontatást jelent sok pénzért. Csak kifejezetten drága fagyállóval előzhető meg. Egyéb típushibával nem találkoztam. Lerobbanás oka: motorLeírás: Fagydugó háromszor. Szervócső egyszer vontatva.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: elektromos rendszer Javítás összege: 84000 Ft. Leírás: Gyújtáselosztó kétszer is

Visszatérő hiba leírása: A kipuffogó javítása csak a teljes rendszer cseréjével. Ami alsó gangon 120eFt