SSANGYONG KORANDO

ez a wiils jeep reinkarnációja,a hozzá tartozó megjelenéssel.klasszikus létraalvázas terepjáró,elől-hátul merevtengellyel.összkerékhajtás és felező.minden mechanikus rajta,az ehhez tartozó élménnyel.szervó nélküli kormány hihetetlen fordulási körrel.kocka dobozforma,hatalmas rakodótérrel.nagy hasmagasság,könnyen és egyszerűen javítható alkatrészekkel.kiváló terepjáró képesség és felejthetetlen vezetési élmény.pont ezért vettem meg,mindíg is vágytam egy ilyenre.a szembenjövő autósok arcán döbbenet és érdeklődés.felejthetetlen élmény!viszont csak annak ajánlom,aki ezt az autót önmagáért képes szeretni.kimondottan második autónak,vagy harmadiknak ajánlom,mert hétköznapra kicsit kényelmetlen,főleg városban a szervótlanság miatt.ez egy buli autó és az élmény amit tud adni,az fenomenális!ez az autó elénekelhetné,hogy"szeresd a testem bébi"......

Születési éve: 1953

Meghibásodás leírása: még nemvolt vele különösebb kalandom,de éppen vizsgára készítem fel. nemtaláltam megfelelő típusmegjelölést,de az előző gazdája szerint ez korandó K9.Leírás: még nemvolt vele gondom.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Nincs kiemelt meghibásodás. Leírás: vizsgára készítem fel!

Visszatérő hiba leírása: könnyű javíthatóság,persze csak énszerintem.aki az autójavítást 90%-át otthon önmaga megtudja oldani,csak annak ajánlom.pl.kardánkeresztek zsírzása(6 darab van belőle).alvázvédelem megoldása(fújása,kenése).olajcserék elvégzése(motor és váltók)igen váltók,mert normál és felező váltó is van.az utóbbi nagyon fontos,mert ha csökken a váltóban az olajszint,akkor könnyen tönkremehet,ez ennek a típusnak a sajátsága.nemárt ha van otthon szewrelőakná,vagy más hasonló megoldásod,mert akkor férsz hozzá mindenhez rendesen.persze a megfelelő szerszám és egyébb hozzávalók is alapkövetelmény.