VOLKSWAGEN PASSAT II

Nagyon tetszett az autóban hogy 5 fő is kényelmesen elfér benne továbbá be tudtam pakolni a dobfelszerelésem a csomagtartóba, ami azért nem kicsi, úgy hogy gitár, gitár-erősítő elfért mellé. Nem tetszik az autóban, hogy nem egy sportkocsi, inkább szeretem azokat, most éppen egy Honda CRX Del Sol-on gondolkodom ami bár nem fogja tartani az általam imádott alacsony fogyasztást de egy ugrós fiatalos autó, annak egyetlen baja a 2 ülésessége, álmaim autója éppen a több férőhely miatt egy Nissan GT-R aminek ára és fogyasztása óriási, de majd úgyis jön az a lottó 5-ös. Visszatérve a tárgyhoz hihetetlen nyomatékos az autó a mecseki szerpentinen is elközlekedik 16 fővel is, a lejtősebb utak se okoznak neki problémát 2. sebességi fokozatig, 3-ba viszont ajánlott rátekerni a chiptuningot erősebb emelkedőnél, lejtőnél mert a motorfék is jobban fog mellette.

Születési éve: 1991

Meghibásodás leírása: Elfáradtak a műanyag csövek és csöpögött az olaj.Lerobbanás oka: elektromos rendszer 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: Akkumulátort kellett cserélni benne.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: elektromos rendszer Javítás összege: 25000 Ft. Leírás: Akkumulátor ára.