RENAULT MEGANE

Vegyes fogyasztás: liter

Amikor megvettem, tudtam, hogy félrehúz, de nem baj, csak be kell ááítani a futóművet. A szerelő rá sem tette a műszert, csak benézett a jobb első kerékhez, és mondta: Nem a futómű van rosszul beállítva, hanem el van törve a rugó. Én méltatlankodtam, hogy ez egy magyarországi, vezetett szervizkönyves autó, amiben csak (akárki akármit mond, CSAK)100.000 km van. A válasz: igen, de ez típusbetegség. Ha jól emlékszem, 19.000 Ft volt a rugó. Aztán zörgött a kipufogódob, ki akartam cseréltetni, ott azt mondták, hogy ez nem a kipufogódob, hanem a katalizátor. Amikor méltatlankodta, azt mondták, hogy típusbetegség. Eltelt néhány hét, tolattam, és a jobb hátsó kerék beszorult, nem ment se előre, se hátra. Az volt a szerencsém, hogy a szomszédban egy autószerelő lakik, akinem elmondtam, hogy mi történt, kapásból mondta, hogy leszakadt a ferodol a fékbetétről, ez típusbetegség... Nem tudta két szerelő lhúzni a fékdobot, két lehúzatót szabtak el rajt. Vágtak egy kis ablakot ott, ahol beszorult, így legalább lehetett az autót mozgatni. Ezek után jobb hátsó kerékcsapágy csere, két munkahenger, két fékdob, fékpofa garnitúra, munkadíj, stb, stb. Gyorsan eladtam.

Születési éve: 1978

Vegyes fogyasztás:

Meghibásodás leírása: javítás egyfolytábanLerobbanás oka: futómű / fék

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: futómű / fék Garancia már lejártJavítás összege: 30000 Ft.