RENAULT KANGOO

Tetszik benne a kényelem, tágas utas- és csomagtér. Két kamasz gyerekkel is kényelmes, nyaraláshoz minden elfér benne. A csomagtár bővíthetősége miatt óriási a rakodóhely - erre ritkán van szükség, de akkor jól jön. Praktikus az első szélvédő feletti polc, rengeteg praktikus dolog elfér - pl. a poroltó, stb. Korábban egy Renult 5 GTS-ünk volt. Azt az autót máig siratom, a maga 10 évével egy pitt-patt autó volt. A maiak a fasorban sincsenek hozzá. Azt egyszer nem kellett javítani, csak a kötelező olajcserét és szervizes dolgokat kellett elvégezni. Ez ehhez képest több problémát okozott. Egyébként szeretem, mindennap használom.

Születési éve: 1968

Neme: no

Meghibásodás leírása: Először a relét kellett kicserélni, másodszor a gyújtótrafót kellett cserélni. Az elsőt szervízben javíttattam, a másodikat megvettük és otthon kicseréltük.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: elektromos rendszer Javítás összege: 23000 Ft. Leírás: Szervízben javíttattam, felszámoltak egy csomó kábelnek az árát, a hozzáértők azt mondták, ennyi kábel az egész autóban nincs. Maga a relé ára - interneten néztem - 7-8000 Ft, szóval nagy átverés volt. Ekkor megfogadtam, szervízbe többet nem megyek. Másik alkalommal a gyújtótrafót kellett cserélni, itt már okosabbak voltunk. Megvettük az alkatrészt és a férjem kicserélte.

Visszatérő hiba leírása: Megvettük az alkatrészt és kicseréltük otthon. Ez bevált.