FIAT ALBEA

A legjobb autó,mind ár értékben tekintve először egy 5 évest néztünk de Rokkant utalványra vettük volna,s azt Augusztusba egyszerre küldték mindenkinek, s a 43db klimás Fiat albeából,már csak 2 volt.Ha én volnék a jogalkotó megtiltanám,hogy a háziorvosok által,hozzá lehhesen jutni ilyen papírhoz!Később felraktak csütörtök este Egy Gyönyörű Bézs metál Fiat Albeát Péntek reggel ott voltunk érte!850 000ft volt Klímával Utasoldali kikapcsolható légzsákkal,elektromos tükrökkel,elektromos ablakokkal,riasztóval,központi zárral,a felszerelés közt szerepelt még ABS is de ezt nem tudom,hogy igaz lehet-e,ködlámpákkal,hazakísérő fényfunkció á ez az autó állat,volt a 90-es években egy 2000 cm Alfa Rómeó sprint sportautóm,nagyon ment,hát ez hajazza,viszont családi autó!s rengeteg egyéb kényelmi funkciókkal!Persze közvetlen elötte egy 25 éves Ford sierram volt!Nekem már az is meglepő funkció volt,hogy ha a motor beindul nem lehet még egyszer ráindítani,evvel is védi az öninditót!A lehejtható kesztyűtartónak a fedele űdítősdoboztartó!Legnagyobb sebbeség amivel idáig mentem vele 170 km/h/Németh Autópálya/ de még bőven volt a motorba,hisz ezt a sebbeséget is csak úgy vettem észre,hogy ránéztem a km/h-ra,mert abszolút nem tünik fel benne a nagyobb sebbeség!Az utastérbe a motorhang az 0 semmi,zéró!A gázt ami bőven elfér a bődületes csomagtartóba 240 000-rt rakják bele ez a Legkorszerűbb s a legkorszerűbb motorokhoz,így mondta a szerelő!Igen a motor 16 szelepes,meg azért ehhez a teljesítményhez tudnia kell az 1,2-es motornak!A hátul ülöknek is kényelmes,kényelmesebb mint egy Lexus,olyan mondta aki élvzte azt is meg ezt is!De ki lehet próbálni!Nagyon harap!A klima szinte a bekapcsolás pillanatában lehűti az egész utasteret!Télen a fagyos ablakokat nem kell kapargatni,mert 2 perc alatt leolvassza a legnagyobb jeget is!A hifi nagyon jó hangzást biztosít!Egyre kell figyelni,hogy az index,nagyon halk,de lehet hozzá kapni kihangosítot!ill 50 000 km-nél a vezérműszíjat le kell cserélni én közvetlen a csere után vettem!Természetesen a hátsó ülések ledönthetőek a mégnagyobb csomagtér érdekében!Hidegbe is egy pöcre indul!A fékhatás nagyon jó!A kormányt azt fogni kell,mert minden kis mozdulatot azonal átvesz az autó!

Születési éve: 1974

Meghibásodás leírása: