SUBARU FORESTER

Vegyes fogyasztás: liter

10 evig 100LE Ford Focus Combi volt alattam. 3db. Imadtam oket, autopalyan tokeletes, de az erdelyi hegyeken kirandulni ,Ausztriai siturak alatt emelkedon: katasztrofa.... Uj auto vasarlas ideje jott el: sok toprenges utan: legyen SUBARU FORESTER! Szeptemberben Szalonautokent vettem Nemetorszagbol,1miilioval dragabb volt mint egy FocusCombi. (Pi-Ro KFT hozta be. Mindenkinek ajanlom,korrekt-figyelmes.) 150LE benzin-boxer, 22cm szabadmagassag, osszkerekhajtas. 196cm magas ember vagyok, de szuperul beferek, egy nagy magas kombi pakolasilag. Manualis valtot szeretek. Van felezo. Persze konnyu terepen is kiprobaltam joparszor. Saros foldut, szantas,bazi nagy katyuk-pocsolyak.Semmi problema,elegansan atlep az akadalyokon. Olyan helyeken mentem gond nelkul,ahova Focus-bol benezni sem mertem....Autopalyan jarok foleg. 2 honap alatt belenyomtam 7ezer km-t. Szaraz uton mint a regi Focus. Semmi extra, eles kanyarban nagyon dől, de nagyon kapaszkodik a 4 kerek, semmi sodrodas.....(180-at meeg tud a motor). A rugozas kimondottan puha-ringatos. Vettem ra 4db Dunlop WinterSport3D teligumit. Leesett az elso ho...Magyar Autopalya:belso sav ures-jarhatatlan,10cm latyak-ho- jegborda a palyan. Kulso sav: Audi- teharauto-BMW-Mercedes -kamion szepen tömött sorban...60km/oras tempoban. Belso savra raprobaltam: semmi csuszas vagy bizonytalansag. Fekproba: áll mint Katiban a gyerek! Kimondottan Ovatos-Nyugodt vezeto vagyok,nem kockaztatok, 1millio km-rel a hatam mogott,ehhez merten mintha szaraz uton lennek 120-as tempoban szepen hazajottem ! EZ AZ IGAZI SUBARU ELMENY! Semmihez sem merheto,ha meg nem probaltad! Imadom a gepet! Telre---hegyi kirandulasra termett! Negativumok: 1. Sokat fogyaszt: 2000ccm Benzin 9,5L autopalyan 120 atlagtempo. 2. a valto nehezen jar, volt már jobb is a kezemben. 3. a magas karosszeria 140-nel libegni kezd, az egyenes uttartas leromlik

Születési éve: 1966

Vegyes fogyasztás: