ROVER 45

A hanyag (előző )gazdi hibáitól eltekintve , nagyon szeretem , mert: - meglehet vele jelenni bárhol - kényelmes - könnyen tisztítható a vajbőr belső , ami kényelmes is - könnyen kezelhető minden kézre esik - elegáns egyben sportos megjelenést tud nyújtani egy sok küllős 17" felnivel 205/40 - es gumikkal - a fűtésével meg vagyok elégedve - A FUTÓMŰVE ELKÉPESZTŐEN JÓL VISELKEDIK A NAGY HÓBAN IS - AZ ESP ÉS AZ ABS IS TUTI - a klíma nyáron , ha igénylem , képes a fekete autóból is hűtőkamrát csinálni - nem versenyautó , de azért ha tudja az ember mire képes az autó lehet vele merészen közlekedni ( 109 Le ) Egy lényege van ennek az autónak is mint az összes többinek ,ha szeretetet és törődést a szükséges figyelmet megkapja , egy nagyszerű barátot kapunk cserébe , aki nem hagy cserben !!!!

Születési éve: 1982

Meghibásodás leírása: Az Én kis Rovarkámat valami olyan ember használta , akinek egy szekér is sok lenne , le volt lakva motorikusan . Vezérmű jeladó ( a felső ) , víz-Hőfok jeladó , ami a számítógépnek adja az adatot , alapjárati jeladó , elő-ellenállás , szellőző motor , generátor csapágyazás , a legidegesítőbb problémám a kárpitozás , de ez valamikor kozmetikázták az autót és a vizezésnek köszönhetően elengedte a tető és az ajtó kárpitokat is , az első lámpa elektromos magasságállítója , a váltó 2. fokozatba tételkor , reccsen egyet nagy fordulaton ( szinkrongyűrű ), Én már megszoktam nekem tökéletesen megy a váltás ezt még nem javítottam ki !

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 100000 Ft.