ALFA ROMEO 155

Igazából sosem gondoltam volna hogy ennyire gond nélkül élvezhetem egy nem éppen új autó minden km-ét. Jó hogy nem hallgattam azokra akik valami unalmasabb autó vásárlására buzdítottak akkor.. Sajnos azóta már beszereztem egy másikat ami viszont unalmas és hát, ég és föld... de így legalább mégjobban örülök mikor megint elviszem egy körre. Eleinte volt napi használatú autó mára hobby autó lett, illetve vidékre külföldre megyünk néha vele. Az pedig kifejezetten szórakoztató ahogy az emberek néha reagálnak rá, pedig már nem drága, nem új, még nem veterán, csak normálisan néz ki.. De mégis azt érzem hogy néha irígykednek, megnézik vagy épp bizonygatják hogy mert az ő unalmas vackuk mennyivel jobb, de már nem veszem föl:) Volt pár év míg leálltam utcai bohócokkal vesződni, de ma már különös láma kell ahhoz hogy kihozza a ragadozó énjét:D De néha nem állhatom meg:D Viszont ekkor mindig rájövök ez az autó még mindig baromira jó!

Születési éve: 1981

Meghibásodás leírása: Évente viszem szervízbe.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Nincs kiemelt meghibásodás. Leírás: egy ilyen idős autónál egy kipufogó cseréje vagy ilyesmi nem hiba, ennél meg drágább baja nem volt ez kb 3 tankolásnyi pénz:D