SKODA SUPERB

Aki nem tud vele radar nélkűl parkolni,az vegyen smartot,akinek kevés a nyomaték,vagy a lóerő az vegyen imprezát!A gyári gumi szörnyű,ezért cseréltem,mert pár ezer km után úgy nézett ki,mint másik 20-30ezer után...most conti nyárin és nokian télin fut!Ami tetszik benne,h elegáns,mint a gazdája,méltóságteljes...sosem hagyott még ott!Nagy,jól kihasználható,csekély presztizse miatt könnyen fentartható mind szervíz,mind alkatrészek terén.Garanciában csere:1db 2tömegű lendkerék állandóra,2kuplung tárcsa,egy kinyomó szerkezet.A kiváló pesti utaknak köszönhetően egy féltengely csavar, gumiharanggal, 1pár gömbcsuklóval önköltségen...Ennek ellenére a futóműve átlagon felüli,nehéz uton is.Nem kell vele szégyenkezni sem a színház előtt,sem az autópályán!Ajánlani tudom csak!190centi magas vagyok,magam mögé kényelmesen beülök!Ami nem tetszik:Fényszóró izzó!Enyém day lightos,de 2hónaponként cseréltethetem...Márkaszervízben 50-60perc,mert mindig bontani kell:(első ajtók burkolata 30ezer km óta kopik.Kötelező viszont alacsony,teljesítmény adó kisebb,mint a súly adó.Összességében:SUBERB!

Születési éve: 1985

Meghibásodás leírása: Lerobbanás oka: karosszériaLeírás: Karambol a hókotróval!380000+áfába fájt a biztosítónak,de csodaszép lett megint;)

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: karosszéria Nincs kiemelt meghibásodás.