FIAT BRAVO

Nagyon kényelmes,minden a helyén van és egész jól megy! Egyetlen dologgal nem voltam megelégedve és ez az abs!

Születési éve: 1986

Meghibásodás leírása: Motorcsere,mert felütöttem és csapágyas lett,150000,ezzel eggyütt meghalt a váltó is mert a váltótartó bak letört50000,kormányösszekötő csere,elöregedett már azért igencsak 13 éves volt,10000,szervó csere mert nem húztam meg a csavart és leszakadt,5000,szervó cső javítás mert kilukadt,/1000 ft ért behegesztették a lukat az új cső 15 ezer körül mozog/,féktárcsa fékpofa csere elöl 30000,hátul csapágyak és fékbetétek csere ezzel eggyütt kiiktatva az ABS mert ez szerintem nem jól működik 30000,termosztát csere 13000 az újj ezt nem szabad bontóbol megvenni!De mindezek ellenére egy 14 éves nagyon kényelmes és elegáns autóm van ami kifogástalanul működik a hibák nagy része vagy a korral jár vagy az én hibáim!Ha valaki nem akarja hogy ijen gondjai legyenek vegyen egyet 0 km-el és nem lesznek ilyen bajai! A szereléséhez pedig egy nagyon kicsi barkácstudomány elég ezért sehova sem írtam szervízdíjat mert mindent én csináltam meg rajta!!!Lerobbanás oka: motorLeírás: Mind2 saját hiba!!!

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 200000 Ft.