RENAULT CLIO

Összességében az, hogy utáltam nem is érvényes ,mert nem volt semmi olyan hiba, ami többször elöjött, vagy nagyon mélyen zsebbenyúlós lett volna.Rendkivül egyszerű kisteher, igazi igénytelenség, semmi cicoma, azt kapod, amit kb 6-700 ezerért kapni tudsz. Klíma , 4 lufi, abs , szervó, maximum 5L-es fogyasztás, aztán készen van.Sokan mondták, hogy Renaultot ne, én rendkivül elégedett vagyok vele, és ha a pénztárcám engedné, csak ezt venném újra. Egy dolgot azért hozzátennék, külföldi piacról, egészpontosan Olaszországból lett behozva, és lehet, hogy nincs jelentősége, de visszonyításképp van a közeletemben egy magyarországi ugyanilyen, sőt újabb Clio, hát, nemtudom.Kopog, zörög, müanyag lifeg, ferde, illesztések eltérőek (0km-esen lett vásárolva, és jelenleg 67.000km van benne). Az enyémben most van 267.000km, semmi hiba, le is kopogom.Minden úgy müködik , ahogy kell, napi használatból.

Születési éve: 1989

Meghibásodás leírása: 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 50000 Ft. Leírás: 1db porlasztócsúcs

Visszatérő hiba leírása: Egy relé miatt nem akart elindulni, csak tekert az önindító.