RENAULT MEGANE

Magas felszereltség, szép forma, kiváló fogyasztás, igazi öszvér, a szervíz hibáját leszámítva nagyon megbízható. Libegő úttartás nagy sebesség mellett a kanyarokban. Az utastér anyagai átlagosak, de az első ajtók borítása kopik 5 év után!!! A fényezés kissé érzékeny, a szélvédő is hamar sérül szemben a lámpák búráival (elöl-hátul)l. A motor nem rossz, bár néha kellett volna az 1.9 ..., viszont a hatodik sebesség kimondottan hiányzott!

Születési éve: 1979

Meghibásodás leírása: Garanciális időn belül (2 év után) több alkalommal bejelzett a fékfolyadék szint jelzője. 4x azonos válasz 4, különböző "szak"-szervíztől, kopnak a fékek és... A garancia lejártával egyszer csak nem vált a váltó, ragad stb. A vége: kilyukadt egy nagynyomású cső, onnan az olajvesztés, a fék és a váltó ugyan azon rendszeren dolgozik. Mázli volt a meghosszabbított Assistance... Kb 58.000 HUF, és azóta hibátlan. 5 év elteltével a jó magyar (drága, de s.ar) utakon és az anyagminőség miatt, a bal első ablakemelő szerkezeti javítása volt szükséges, maszek munka, alacsony költség, azóta hibátlan.Lerobbanás oka: hajtás / váltóLeírás: Gyors reagálás Vecsés határában, hétvégén... szerintem kissé sok a 1,5 óra... Csere autó a Hertz-től, nyilván egy VW Polo azonos kategória a sedan Megane-hoz, vagy én vagyok eltévedve?!

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Javítás összege: 58000 Ft.