SKODA FAVORIT

az a legjobb benne hogy nincs tulbonyolitva se a motor se a belseje és a külseje és ha normálisan közlekedik vele az ember a világbol is kivinne!persze aláirom hogy se gyorsulásba se végsebességre nem egy bmw de aki ilyet vesz ne is számitson semmi olyanra!igaz törödni kell vele de azt meg is hálálja a gép!sokan panaszkodtak ezekre a gépekre hogy sok az elektromos hiba de szerintem ezek a hibák kiküszöbölhetők egy kis odafigyeléssel és karbantartással amik szerintem nem is annyira időigényesek!

Születési éve: 1985

Meghibásodás leírása: szervizbe nem vittem és nem is fogom mert amit kell azt meg tudom csinálni otthon is a nagyobbakra pedig ott van a szerelőm aki nagyon ért a favoritokhoz hozzátenném persze hogy csak és kizárólag a motor belső részeit csinálja a szerelőm amihez nekem nincs műszerem a többit otthon csinálom és eddig nem lehet panasz mindent rendben megcsináltam sőt.......Lerobbanás oka: elektromos rendszer 2 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: sajnos az egyik ok az volt hogy az elöző tulaj megbuherálta az oninditót és elfelejtett nekem erröl szolni igy sajnos ottragadtm majdnem a benzinkúton picit égés volt de hát ez van ahogy hazaértem vettem egy másikat és azóta kopogjam le nincs semmi baja!a másik pedig a gyujtásrendszer sajnos arrol is halgatott a tulaj,mert nem mondta hogy miután felújította nem állitatta be rendesen igy olyan utógyujtása volt mint egy ház!de már ez is orvosolva lett

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 139000 Ft. Leírás: sajnos az akksi megadta magát egy hosszabb uton és be kellett tologatni miután mindig megálltunk kb 200km volt még hazáig!a többit mindenkire a képzeletére bizom mien lehetett!

Visszatérő hiba leírása: sajnos a karburátort elálitottam miután kitakaritottam igy szenvedtem vele mig sikerült beállitanom de szereztem egy skoda javitási könyvet magyarul és már ment is persze addigra vagy egy honap is eltelt!