AUDI A4

Tekintve, hogy 15 éves volt a kocsi, kellett költeni a karbantartásra. Ezt a legmesszebb menőkig meghálálta! Fűtő radiátor csere: 70.000 Kuplung: 110.000 Váltót tartó gyári zselés gumibakok: 135.000 Hátsó lengéscsillapító + első futóműalkatrészek: ~50.000 Olajcsere 10.000 km-enként mert meghálálja! 900.000-ért vettem egy autót ami chip-elve volt ~125-130le dinamikus és rezzenéstelen nyugalommal bírta a 160-as utazót is. Ezenfelül döntően Budapesten és a környéken használva fix 5.5 l-es fogyasztással bírt. Elvétve ment 6 liter fölé de a hetet nem érte el soha! Határozott gyorsulásnál kormolt, de amúgy füst mentes! Mindenkinek csak javasolni tudom aki dinamikus, kis fogyasztású, megbízható és még is elegendő helykínálattal rendelkező autót szeretne! (bár hozzáteszem jó ismerőstől vettem így tisztában voltam az állapotával)

Születési éve: 1984

Lakóhely:

Meghibásodás leírása: Előre lehetett hallani, vagy érezni ha valami gond van készülőben. Soha nem hagyott ott sehol. Mindig volt idő egyeztetni a szerelőmmel! 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Javítás összege: 135000 Ft. Leírás: Váltó tartó bakok cseréje.