SKODA FAVORIT

még nem adtam el,de nem is tervezem még,most lessz a müszaik vizsga de biztositottak rola hogy biztosan megkapom!!de most nem arra a kamu müszakira gondolok amit sok autó megkap ebben az országban!!!szétrohadva meg olyan állapotban ami már ön és közveszélyes!!elnézést tölük de igy van!!!ha autója van valakinek törödni is kell vele ha 20éves ha 2!!!!amugy minden tetszik rajta,sok olyan van már az automon- (ban) ami már tény nem az amivel kijött a gyárbol mert sok nagyon sok dolgot modernizáltam rajta ami kicsit komfortosabbá tette az autot!!pl ilyenek a felicia ulések,kárpitok,szönyeg,oraegység!!hangszigeteltebbé tettem,központizár van benne,nyugatiasabbá tettem az elektronikát nincs kontakthiba vagy elnyirodó kábel ami miatt sokszor leéghettek ezek az autók!!!!és még sorolhatnám a dolgokat!!!!!!összeségében nagyon jó kis gép és meghálálja a törödést!!!én nemtudom utálni!!kis pénzböl legalábbis számomra nagy autó!!!de ki-ki döntse el maga!!!

Születési éve: 1985

Meghibásodás leírása: magam javitok mindent!!!!bár még olyan tulságosan nagy dolgokat nem kellett!!!!csak a kopo és a tömités dolgokat kellett cserélem,ezen felül pedig roszat nem mondhatok rola!!megy,jön,visz!!!Lerobbanás oka: elektromos rendszer 2 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: sajnos a gyujtáskapcsolo rosszalkodott!!de pont azért mentem a boltba és ott adta meg magát de gyorsan kicseréltem és már ment is!!azonfelül sajnos az elöző tulaj elfelejtett szolni az akummlátor öregségéröl igy mikor vásárlás után kijöttünk és nem indult(természetesen tél vol -10fok)visszamentem és vettem egy másikat!!!de ezeken felül semmi más eddig ( kopp - kopp )

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: elektromos rendszer Nincs kiemelt meghibásodás. Leírás: összeségében csak a gyujtáskapcsolo és az akkumlátor ezek eggyüttes összege:-akkumlátor:14000ft --gyujtáskapcsoló:1500ft összesen:15500ft!!!!

Visszatérő hiba leírása: sajnos a karburátorra gyanakodtam és elállitgattam!!!!!de aztán utánnaolvastam a szervizkönyvben és el volt állitva a gyujtás bár müködött a motor ment,jött de hatalmas elögyujtása volt ami kicsit magas fogyasztást eredményezett és volt hogy nehezen akart beindulni a motor!!!!!de stroboszkoppal beállitottuk és azóta tökéletes minden még a karburátort is a helyes értékekre állitottuk!!!!!