BMW 3-AS SOROZAT

Vezetési élmény!Megjelenés!Azért lehet vele előzni is ha fordulaton van és nincs teltház!Korához képest széles extralista ami néhány új autóéval vetekszik!Ha karban tartod meghálálja!Költeni azért van rá mindig vmit de az minden ilyen idős kocsinál előfordul.Első saját autóm amit kp ból vettem ennyi pénzért nem találtam szebbet jobbat.

Születési éve: 1992

Meghibásodás leírása: Lerobbanás oka: elektromos rendszer 2 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: Az önindítónál bendixet kellet cserélni és az a hiba miatt 1 kis idö után akksit is.A bendix fokozatosan romlott el hidegbe mindig behúzott, melegen 1 re sűrübben nem akart. sok önindítózás megerőltette az aksit és elszállt pont az nap mikor a bendix cseréje után elhoztam a szervizből.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Javítás összege: 85000 Ft. Leírás: Összeg:35e a fuvar szerviz 50e!Mindig hazavitt.De pont karácsonykor elutaztam Budapestre ami lakóhelyemtől 200 km.És az Erzsébet híd közepén elszállt a kuplnug majdnem teljesen."ami azt jelentette h sebességbe végig csúszott és alig volt erőátvitel 5 tel tudtam max haladni pörgő motorral!.Előjele annyi volt h beértem pestre és szinte váltásoként feljebb fogott.Szeretem az autómat de akkor majdnem belerúgtam mérgembe.Felhívtam 1 pesti fuvaros mennyiért vinne haza igy csinál 70 e! mondom ááá igy csinál 60e.mondom köszönöm akkor marad de talán még visszahívom ha nem lessz más.elkezdtem gondolkozni mi legyen ugye karácsony nincs szerviz h ott hagynám valahol megcsináltatni., gondolkoztam h beteszem 1 mélygarézsba vhol közelbe de akkor még a hazaút,visszaút és még mindig nem jó!akkor eszembe jutott kicsi városom, 1 ik ismerősöm faterja, nyugdíjas taxis,de mivel a hatalmas magyar nyugdíjból és a rabló magyar állam miatt leadta a sárga rendszámát és már csak "baráti" alapon taxizik, autótmentőzik!A karácsony azért az szent, nem tudtam mire számíthatok. Hát felhívtam nagyon rendes volt 100 ft km enként és adok 10 % kedvezmény mindjárt mondta kérdezem igy mennyi lenne a vége azt mondta 35 e ért elhoz.mondom oké de mikor tud indulni igy csinál mindjárt.na itt jött még 1 kis gixer kel neki valami zálog v vki aki feljön vele mondom ne csinálja szüleim nem voltak otthon.mondtam a nevemet nem ugrott be neki.de szerencsére szeretett nagynénim azonnal eljött volna de elment hozzá h felvegye de mindjárt megismerte szóval senkinek nem kellett eljönnie!Ezt azért irtam le ilyen hosszan mert ha nem lennének ennyire undoritó taxisok a városomba h szegény öreget lukfuvarra hívják napi rendeszerességel álnéven ,mert olcsón fuvaroz, akkor nekem ha a lakhelyemen nem tok ismerőst aki eljönne vele v ismeri lehet h nem jött volna értünk. Sztem így úsztam meg kb a lehető legolcsóbban a hazahozatalt és a szervizt!Én személy szernit nem tudom de felhivtam 1 pesti rokont akkor huzzon el hozzájukig és másnap dobja el nekem 1 szervizbe de azt mondta h itt pesten majden a duplája ezt szerintem az óradíjakra értette! Ja meg daewo matiza van és nem volt vonóhorogja.de a matiz lett volna a nagyobb gond h elhuzza a bömbit!Lényeg a lényeg hazajutottam aznap autóstul. És elég korrekt áron. az üzemanyaga volt 20e+ 3e az autópályamatrica.szóval karácsonykor elhozott 12e ért ami nem sok mert majdnem 7 óra volt neki oda vissza tegyük hozzá karácsonykor.ja és még maradt 20 literem a tankba h kicsit ez is vigasztaljon! :) a kuplungot azt ismerős szervizes sztem elég olcsón megcsinálta ami 50e volt! teljes kuplung kinyomócsapággyal!tudom lehetett volna olcsóbb is 40% alkatrészkedvezménnyel unixon de azt csak 1 ik veszprémi maszek szervizes barátom adja nekem meg, ami a lakóhelyemtől 180 km .ő meg csak két ünnep között tudta volna átvinni pestről veszprémbe "az ő mercije már elhúzta vna futón". de sikerült az olcsó tréler!lehet nem ide tartozik minden de igy teljes a sztori!